Музичний сервіс Spotify відкрив користувачам нову функцію

Сервіс Spotify додав функцію The Lyrics, яка показує тексти пісень під час їхнього прослуховування.

Як пояснили в Spotify, тексти доступні для більшої частини колекції пісень, представлених у Spotify. Нова функція The Lyrics доступна власникам безкоштовних та Premium-акаунтів Spotify. Її можна увімкнути у мобільному додатку (iOS та Android), у додатку для комп’ютерів (Mac OS та Windows), на телевізорах з Android TV (наприклад, Samsung та LG) та на деяких консолях (PlayStation 4 та 5, Xbox One). Раніше подібні можливості з’явилися в інших музичних сервісів, наприклад, 2019 року у сервісу Apple Music — одного з конкурентів Spotify.

Нагадаємо, у січні повідомлялося, що сервіс потокового аудіо Spotify зможе розпізнавати мову користувачів і пропонувати їм музику, в залежності від настрою. Розробники вже запатентували відповідну технологію для поліпшення роботи алгоритму.

Раніше музичний сервіс Spotify опублікував список кращих артистів, пісень і альбомів 2020 року. Рейтинг найпопулярніших творів очолила пісня Blinding Lights канадського виконавця The Weekend.

У 2020 році Spotify офіційно запустився в Україні.  Спеціально для українських користувачів запропонували набір ексклюзивних функцій.

загрузка…