Польща закінчила прокладати морську частину газопроводу Baltic Pipe

Польська компанія Gaz-System завершила прокладання морської частини газопроводу Baltic Pipe.

Про це повідомляє канал TVN24.

За даними компанії, 18 листопада на газопроводі, що сполучає узбережжя Данії та Польщі, було зроблено останній зварний шов.

“Цей момент є завершенням найважливішого етапу робіт у проекті Baltic Pipe”, – йдеться у прес-релізі компанії.

У Gaz-System повідомили, що під час прокладання газопроводу було зроблено всі необхідні переходи з морською інфраструктурою третіх сторін, і кожна з них належним чином захищена.

У рамках морських робіт також було пробурено два тунелі у місцях виходу газопроводу на сушу. У Польщі тунель має довжину близько 600 метрів, а Данії – приблизно 1000 метрів.

Baltic Pipe – це стратегічний проект, який має створити новий маршрут постачання природного газу з Норвегії на ринки Данії та Польщі та кінцевих споживачів у сусідніх країнах. Газопровід зможе постачати 10 млрд кубометрів природного газу щорічно до Польщі та 3 млрд кубометрів від Польщі до Данії.

Газопровід має бути готовим до транспортування перших обсягів газу 1 жовтня 2022 року. Інвесторами проекту є транспортні оператори: датський Energinet та польський Gaz-System.

Нагадаємо, Європейська комісія підтвердила готовність консультуватися з Україною у процесі підготовки висновку комісії щодо проекту рішення Федерального мережевого агентства Німеччини Bundesnetzagentur із сертифікації Північного потоку-2.

10 вересня «Газпром» оголосив про завершення будівництва «Північного потоку-2».

загрузка…