Рада відклала скандальний закон про столицю

Верховна Рада після протестів опозиції відклала розгляд закону про столицю у другому читанні за спеціальною прискореною процедурою.

Як повідомляє РБК-Україна, закон запропонували розглянути за спеціальною процедурою через велику кількість правок. Зокрема, надійшла пропозиція 150 нардепів розглянути закони про місцеві державні адміністрації та столицю України за спеціальною процедурою, після чого опозиція спробувала заблокувати трибуну.

У підсумку після наради керівників депутатських фракцій і груп спікер Ради Руслан Стефанчук заявив, що питання про застосування спеціальної процедури відкладуть на наступний пленарний тиждень.

«Зараз ми тимчасово відкладаємо розгляд питання, пов’язаного зі спецпроцедурою. У той же час всі фракції і групи сьогодні подадуть кількість правок, які вони будуть ставити по цих двох законопроектах, щоб ми зняли питання спаму і потім працювали по тих поправках, які будуть конструктувати роботу в нашому залі», – пояснив спікер.

Законопроект про місто Київ – столицю України №2143-3 суттєво зменшить повноваження мера у Києві.

У першому читанні документ ухвалили у жовтні 2019 року – коли було загострення між Кличком і командою Зеленського.

Нещодавно улітку заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що Віталія Кличка може бути звільнено з посади голови Київської міської державної адміністрації.

загрузка…