Справа Горбатюка: суд відмовив йому у відновленні на посаду в Генпрокуратурі

Столичний Окружний адміністративний суд ухвалив рішення відмовити екс-начальнику управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергію Горбатюку у поновленні на посаді в офісі генпрокурора.

Про це він повідомив РБК-Україна.

Екс-начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури був звільнений з посади 23 жовтня 2019 року за рішенням генпрокурора Руслана Рябошапки. Причиною цьому послужило те, що Горбатюк не був допущений до переатестації, відмовившись підписати відповідну заяву.

Уточнюється, що звільнення з прокуратури він оскаржив в Окружному адмінсуді Києва. ОАСК розглядав справу майже два роки. У червні 2021 року суддя Нана Векуа взяла самовідвід і процес був розпочатий спочатку під суддівством Наталії Клочкової. Тепер же йому офіційно відмовили у відновленні на посаду.

Раніше ми писали, що Господарський суд Києва 1 листопада призупинив процедуру реструктуризації боргів бізнесмена Сергія Тищенка і визнав його банкрутом. Згідно з судовими матеріалами, Сергій Тищенко був поручителем збанкрутілої компанії «Фактор Ексім» перед «УкрСиббанком» і поручителем збанкрутілого «Фортуна-Банку» перед «Укрексімбанком».

загрузка…