Рада утворила ТСК з питань розслідування вбивства нардепа Полякова

Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію із розслідування вбивства народного депутата Антона Полякова. За відповідну постанову проголосували 332 народні депутати.

Раніше народна депутатка групи «За майбутнє» Ганна Скорохід зареєструвала проєкт постанови про створення тимчасової слідчої комісії для розслідування обставин смерті народного депутата Антона Полякова. Вона наполягає, що нардепа вбили.

Смерть народного депутата розслідує Національна поліція (кримінальне провадження № 12021100040002899, внесене до ЄРДР 8 жовтня 2021 року).

Раніше повідомлялося, що причинами смерті нардепа Антона Полякова могло стати хронічне захворювання , або отруєння невідомою речовиною – самостійно або невідомою особою.

Експертиза виявила в організмі померлого народного депутата України Антона Полякова алкоголь і метадон, повідомив представник МВС Артем Шевченко.

Адвокат таксиста, в машині якого помер народний депутат Антон Поляков, розповів, що його підзахисний збрехав поліції. Насправді він не підібрав депутата з зупинки, чоловіка пересадили в таксі з іншої машини.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, коли у відомстві оприлюднять основну причину смерті народного депутата України від групи «Партія «За майбутнє»» Антона Полякова. Після смерті політика продовжується багато експертиз.

У мережі показали відео реанімації народного депутата Антона Полякова, який помер у таксі в ніч проти 8 жовтня.

загрузка…