Вперше в історії українська каратистка пробилася до фіналу чемпіонату світу

Аніта Серьогіна продовжує змагатися за золоту медаль.

Найтитулованіша каратистка України Аніта Серьогіна вийшла до фіналу чемпіонату світу у ваговій категорії до 61 кг, повідомляє УНІАН.

На шляху до фіналу Аніта виграла у Лінн Шенн (Нідерланди) – 1:0, Анте Стіляну (Кіпр) – 1:0, Індіру Зунігу (Іспанія) – 1:1, Анну-Йоханну Нільссон (Швеція) – 2:0 та Хаю Джумаа (Канада) – 0:0 (по хантею).

Вперше в історії українська каратистка змогла пробитися у фінал чемпіонату світу. Зауважимо, що найвищим досягненням України серед жінок була бронза ЧС 2016 року – її здобула знову ж таки Серьогіна.

31-річна Аніта 20 листопада у вирішальному поєдинку за золоту нагороду поміряється силами з представницею Сербії Йованою Прекович, котра є чинною олімпійською чемпіонкою, а також чинною чемпіонкою світу та Європи.

Ще одна каратистка від України Анжеліка Терлюга не подолала третє коло змагань.

Читайте також:

Карате було офіційно виключено з програми Олімпіади-2024, яка пройде у Парижі, повідомив організаційний комітет Олімпійських ігор.

Олімпійські ігри-2020 у Токіо стали дебютними й поки що єдиними для карате. Українські спортсмени Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна завоювали на змаганнях дві медалі у карате – срібло та бронзу відповідно.

загрузка…