На Харківщині викрили агента ФСБ у органах влади

Контррозвідники СБУ затримали на Харківщині чиновника міськради, який збирав для російських спецслужб інформацію про військові об’єкти та маршрути переміщення колон ЗСУ і їх озброєння.

«Зловмисник отримав від куратора завдання збирати розвідувальну інформацію про військові об’єкти регіону, особовий склад української спецслужби та підрозділи Збройних сил України, а також про місцевих патріотично налаштованих активістів. Насамперед «замовників» цікавили маршрути переміщення колон з військовою технікою, види озброєнь українських військових»

— Служба безпеки України

Затриманим виявився  завідувач сектору цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, повідомили у СБУ. Його завербував один із «чиновників» окупаційно-терористичної організації «ДНР». Інформатор входив до агентурного апарату одного з так званих «депутатів Народної ради ДНР 2 скликання». За кураторством ФСБ РФ вони здійснювали збір розвідувальної інформації, яку «замовники» використовували для проведення пропагандистських інформаційних кампаній з метою розхитування ситуації в Україні.

Зловмиснику повідомили про підозру за ч. 1 ст. 258−3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до 15 років.

загрузка…