Ковельську виховну колонію виставили на приватизаційний аукціон за понад 41 млн грн

Ковельську виховну колонію виставили на приватизаційний аукціон за понад 41 млн грнКовельську виховну колонію виставили на приватизаційний аукціон за понад 41 млн грн

Фото: privatization.gov.ua


Фонд держмайна (ФДМУ) виставив на онлайн-аукціон з приватизації Ковельську виховну колонію, розташовану у Волинській області. Стартова ціна – 41,6 млн грн. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.


Об’єкт приватизації налічує 26 зареєстрованих одиниць нерухомого майна, а саме: адміністративні будівлі, гуртожитки, котельню, їдальню, цехи та склади тощо.


Загальна площа всіх будівель та споруд колонії становить 19 475,1 кв. м. Площа двох земельних ділянок, на яких розташований актив – 4,8600 га.


Зазначається, що об’єкт приватизації або його окремі частини не перебувають в оренді.


Електронний аукціон без умов відбудеться 7 грудня, заявки для участі приймають до 6 грудня.


Приватизація Ковельської виховної колонія відбувається  в рамках спільного проєкту ФДМУ та Міністерства юстиції, який передбачає виставлення на прозорі аукціони майна 35 виправних закладів, що не працюють. 70% вторгованих коштів від приватизації спрямують на будівництво нових та реновацію наявних пенітенціарних закладів, решту – до держбюджету.


Нагадаємо: Вузлівський спиртзавод виставили на приватизацію за 21 млн грн.