Виділення грошей на проєкти Зеленського й обговорення розслідування Bellingcat – як почався день у Раді (Відео)

Верховна Рада

Сьогодні у першому читанні планують розглянути виділення з бюджету тьох мільярдів на так звану “тисячу Зеленського”

Хоч і поспішають ухвалити, але до так званого ресурсного законопроєкту в парламентаріїв руки сьогодні можуть і не дійти. Документ у порядку денному – серед останніх питань. А що обговорюватимуть у сесійній залі та кулуарах, розповіла журналістка “5 каналу” Леся Головата.

Сьогодні у першому читанні планують розглянути виділення з бюджету тьох мільярдів на так звану “тисячу Зеленського”, яку він пообіцяв усім повністю вакцинованим українцям, а також 2,5 млрд грн на інфраструктурні проєкти, тобто на “Велике будівництво”.

Утім зараз у кулуарах найбільше обговорюють результати оприлюдненого учора розслідування “Белінгкет” про провалену спецоперацію щодо “вагнерівців”.

Нагадаємо, у першій частині розслідування мвиться про те, як українські розвідники займалися вербуванням бойовиків ПВК “Вагнера” та як вдалося отримати від них прямі докази їхньої участі у військових злочинах. 

Як повідомляв 5.UA, президент Володимир Зеленський раніше анонсував, що з 19 грудня в Україні запрацює програма з надання 1000 гривень громадянам, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Також соціальні мережі вибухнули коментарями та реакціями на дотації за вакцинацію.