У сценарії не було стрілянини: помічниця режисера подала позов проти Болдуїна

Помічниця режисера стрічки “Ржавчина” (Rust) Мемі Мітчелл, на зйомках якого Алек Болдуін застрелив оператора українського походження Галину Хатчинс, подала позов проти продюсера та актора.

За словами Мітчелл, яка викликала поліцію після смертельного пострілу, сценарій фільму не припускав, що Болдуїн мав стріляти з револьвера в тій сцені, пише BBC.

У позові йдеться, що, коли трапилася трагедія, знімальна група мала знімати три великі плани: очі актора, пляма крові на його плечі і “момент опускання руки до кобури з витягуванням револьвера”.

“У сценарії нічого не сказано про те, що відповідач або будь-хто інший повинен був стріляти з револьвера”, – стверджують юристи помічниці режисера.

У момент пострілу Мітчелл, як стверджується, стояла на відстані менше 1 метра 20 сантиметрів від Болдуїна.

Це вже другий позов, поданий проти Болдуїна через загибель Галини Хатчинс. Раніше на актора подав до суду голова команди освітлювачів, друг убитої українки Сергій Світний. Він каже, що куля мало не зачепила і його самого, а причиною трагедії стала недбалість членів знімальної групи, які відповідали за зброю.

Нагадаємо, окружний прокурор, яка розслідує вбивство українки Галину Гатчинс на зйомках фільму «Ржавчина», заявила, що знає, хто зарядив пістолет Алеку Болдуїну.

На помічника режисера фільму «Ржавчина» (Rust) Дейва Холлса, на зйомках якого було застрелено оператора Галину Хатчинс, ще в 2019 році скаржилися через нехтування ним правил безпеки та його непристойну поведінку.

Голлівудський актор Алек Болдуїн, який минулого тижня випадково застрелив оператора і поранив режисера на зйомках фільму в США, вирішив взяти творчу паузу.

загрузка…