Карети «швидкої» отримають особливі номерні знаки: для чого це потрібно

В Україні для автомобілів швидкої допомоги планують запровадити окремі номерні знаки. Таким чином вдасться уникнути штрафів за перевищення швидкості, які зазвичай трапляються під час виконання невідкладного службового завдання.

«Ми вже ініціювали зміни до наказу МВС 02.03.2021 № 166 щодо запровадження державних номерних знаків спеціально для карет швидкої допомоги. Це дозволить зовсім звести нанівець такі випадки», – написав начальник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

Нагадаємо, у Києві медики почали скаржитися, що їхні карети «швидкої» штрафують за перевищення швидкості.

Нагадаємо, в Україні хочуть винагороджувати громадян за відеофіксацію порушень правил дорожнього руху. За кожен знятий відеоролик свідок зможе отримати 10% від сплаченого штрафу.

Раніше повідомлялося, що в Україні встановили ще 18 комплексів автофіксації правил дорожнього руху. Вони почнуть працювати вже з 5 листопада.

Пілотний проект відеофіксації порушень карантину в громадських місцях стартує в Києві та Харкові або Дніпрі в листопаді. За даними МОЗ, камери не ідентифікуватимуть порушників, а лише їх вважати.

загрузка…