Окупанти обстріляли телевежі поблизу Комишувахи на Луганщині

ООС

Операція Об’єднаних сил

Обстріл телевежі був запланований російськими артилеристами заздалегідь, і в медіапросторі противник провів інформаційну підготовку своїх дій

Обстріл Комишувахи на Луганщині напередодні був спланованою акцією російських найманців, які заздалегідь провели інформаційну підготовку в медіапросторі. Про це повідомляє штаб ООС.

“17 листопада приблизно о 15:30-16:00 противник здійснив три обстріли важкою артилерією по населеному пункту Комишуваха, що на Луганщині. Обстріл вівся прицільно в район нещодавно відкритої потужної телевежі, з якої здійснюється мовлення українських телеканалів на тимчасово окуповану РФ територію”, – мовиться в повідомленні.

З огляду на те, що напередодні вся новинна стрічка з боку окупантів рясніла фейковими повідомленнями про нібито обстріл українськими військами різних населених пунктів саме з Комишувахи, стає очевидним, що обстріл телевежі був запланований російськими артилеристами заздалегідь, і в медіапросторі противник провів інформаційну підготовку своїх дій, зазначили в пресслужбі.

Нагадаємо, за минулу добу в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі штаб зафіксував 14 порушень перемир’я з боку терористів. Четверо військових були поранені, ще один отримав бойову травму.