Grammarly досягла оцінки в $13 млрд після нового інвестиційного раунду

Grammarly досягла оцінки в $13 млрд після нового інвестиційного раундуGrammarly досягла оцінки в $13 млрд після нового інвестиційного раунду

https://www.grammarly.com


Компанія Grammarly, яка розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній комунікації англійською мовою, залучила новий раунд інвестицій у розмірі понад $200 млн. За його результатами оцінка компанії сягнула $13 млрд. Про це йшлося в пресрелізі компанії.


Нові інвестори долучилися до поточного раунду: компанія Baillie Gifford, Gerenal Catalyst та інші фонди під управлінням BlackRock. 


«Залучені інвестиції допоможуть Grammarly пришвидшити ріст команди та розвиток інноваційних рішень для продуктів компанії, які щодня допомагають 30 мільйонам людей ефективніше спілкуватися англійською мовою», – зазначили в компанії.


Станом на листопад 2021 року у Grammarly працюють понад 600 людей у трьох країнах. Хаби компанії розташовані у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері. Grammarly дотримується віддаленої моделі роботи в гібридному форматі та планує в наступному році збільшити команду в Україні на 50%.


Крім того, видання Fast Company у 2019 році визнало Grammarly «однією з найбільш інноваційних компаній світу у сфері штучного інтелекту». 


Нагадаємо, що у 2017 році компанія  отримала $110 млн у першому раунді інвестицій. У 2019 році Grammarly залучила $90 млн у другому інвестиційному раунді, після чого офіційно стала єдинорогом.