Україна проведе масштабні навчання на білоруському кордоні – голова Нацполіції (Відео)

Голова Нацполіції Ігор Клименко

Клименко закликав мешканців прикордоння у разі виявлення підозрілих іноземців одразу повідомляти в поліцію

Найближчим часом біля кордонів із Білоруссю проведуть масштабні навчання за участю різних силових структур, тероборони та громадських формувань – про це повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко під час координаційної наради представників силових структур у м. Вараш на Рівненщині, повідомляє пресслужба НПУ.

Ішлося про алгоритми дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на державному кордоні в межах Рівненщини. Зокрема, щодо застосування силових підрозділів та злагодженість дій кожного з підрозділів.

“Насамперед, повинна бути забезпечена комунікація між усіма представниками силових структур, органами місцевого самоврядування, поліцейськими офіцерами громад і населенням. Адже захист наших громадян і державного кордону – першочергове завдання для усіх нас. Ми не повинні допустити міграційної кризи та масових безпорядків і для цього маємо усі сили і засоби”, – наголосив Клименко.

Він закликав мешканців прикордоння у разі виявлення підозрілих іноземців одразу повідомляти в поліцію.

Начальник поліції Рівненщини Олексій Камишанський повідомив, що поліцейські готові до посиленого варіанту несення служби. Вже визначені додаткові групи для патрулювання кордону у Вараському районі. Наразі перевірено понад 800 закинутих будівель, визначено місця дислокації у разі залучення додаткових приданих сил, повідомляє пресслужба.

Крім того, голова Нацполіції, керівник ОДА й очільник обласної поліції з гелікоптера оглянули держкордон із Білоруссю.

“В загальному ситуація на цих прикордонних ділянках Рівненщини наразі спокійна та контрольована, а особовий склад силових підрозділів готовий до можливого посиленого несення служби”, – сказав Ігор Клименко.

Раніше 5.ua повідомляв, що Житомирщина готується посилювати охорону кордону з Білоруссю.