У Швейцарії визначили дату легалізації одностатевих шлюбів

Уряд Швейцарії ухвалив рішення, що одностатеві пари зможуть одружитися з 1 липня 2022 року. Якщо вони зареєстрували свій шлюб в іншій країні, то зможуть легалізувати статус у Швейцарії вже з початку січня.

Як повідомляє Reuters, такий законопроект уряд Швейцарії ухвалив у середу, виконуючи рішення референдуму, що відбувся у вересні і на якому майже дві третини населення проголосували «за». Референдум ініціювала громадська організація «Шлюби для всіх» (Marriage for All). У цій організації зазначають, що у перший рік дії нового закону ним скористаються кілька сотень людей.

«Ми справді раді результатам референдуму і тому, що зараз ці результати було узаконено. Ми боремося за рівність шлюбів вже 30 років, і цей референдум став історичним моментом», – заявила Марія фон Кеннел, співголова ініціативи «Шлюби для всіх».

Читайте також:

Депутати Свентокшиського воєводства на півдні Польщі скасували резолюцію про протидію ідеології ЛГБТ після погроз ЄС призупинити виплати з європейських фондів.

В Угорщині пройде референдум, на який винесуть скандальний анти-ЛГБТ закон. Даний закон широко критикується в Євросоюзі, оскільки порушує права сексуальних меншин.

11 липня Верховний суд Ізраїлю виніс рішення про визнання незаконною заборону одностатевим парам заводити дітей за допомогою сурогатного материнства.

загрузка…