Проїзд за 20 грн перенесли: чому влада Києва передумала підвищувати ціни на поїздки в транспорті

гривні

Ще зранку Кличко пояснював необхідність підвищення тарифів, а ввечері заявив про те, що виступає проти

Київська міська адміністрація сьогодні отримала шквал критики за наміри підвищити вартість проїзду в комунальному транспорті. Хоча аргументи столичних чиновників звучать логічно: зростання цін  на електроенергію та пально-мастильні матеріали, підвищення розміру мінімальної зарплати, але їх не почули ні в парламенті, ні в Державній регуляторній службі. Там сказали, що без узгодження такі рішення не приймаються. Тому міська влада, схоже, вирішила почекати з непопулярними рішеннями до кращих часів. Журналістка “5 каналу” Лілія Прокопенко знає – чи підвищать тепер вартість послуг громадського транспорту у столиці.

У новий рік із новими цінами. У столиці анонсували – з 1 січня вартість проїзду в комунальному транспорті збільшиться більш ніж удвічі. У мерії пояснюють – трималися до останнього. Але високі тарифи на електрику та пальне не залишили вибору.

Чутки про підвищення у міському транспорті з’явилися ще навесні. Адже локдаун та затяжний карантин значно знизили пасажирські перевезення та вдарили по бізнесу. 

“Майже всі міста підвищили тариф на проїзд. Ми тримали до останнього, на сьогоднішній день ситуація вкрай складна, що стосується надходжень в бюджет”, – пояснив таке рішення Кличко.

Нині утримання громадського транспорту разом із метрополітеном Києву обходиться у чотири мільярди гривень на рік. У мерії підрахували – реальна собівартість проїзду – до 24-х гривень. На громадські обговорення винесли пропозицію – тариф у 20 гривень. Решту – й надалі компенсуватиме місто. Також будуть збережені пільгові перевезення та гнучка система знижок. Власники “Картки киянина” зможуть їздити за 12 гривень. А вартість однієї поїздки за проїзним коштуватиме від 14 гривень 20 копійок.

“Для пенсіонерів і так вижити важко. Продукти як подорожали, а тут ще подорожчання цін транспорті”, – розповів киянин Анатолій Намісюк.

“Повинні бути дуже високі заробітні плати, для того щоб підвищити простому населенню  їздити на роботу десь треба буде 100 гривень на день. а то й 120”, – незадоволена киянка Ірина.

Водії ж перше січня чекають із острахом.

“Кожне підвищення це для нас як гвалт. Вони кожен раз це бурно сприймають. У всьому звинувачують і водіїв, і наше начальство як то кажуть. Кожного разу це боляче”, – скаржиться водій тролейбуса Сергій.

“Таке життя зараз. Я так считаю, що так нехай буде. Тобто, вважаєте, що не треба підвищувати? Бажаю, щоб ціна не росла на пальне”, – розповів водій маршрутки В’ячеслав Крижанівський.

Про підвищення вартості проїзду у приватних маршрутках поки не йдеться. Хоча не виключають. Адже усі збитки лягають на плечі приватників.

“Впевнений на 99 % що вартості проїзду у міському транспорті 20 гривень не буде. Та ж сама схема, що і в “Київпастрансі”. Але єдине, що “Київпастранс” як би він не працював, ці мільярдні збитки покривається з бюджету міста. А ми, на жаль, за власний кошт і за кредитні кошти все це покривати”, – каже голова спілки “Асоціація перевізників м. Києва та Київської області” Ігор Мойсеєнко.

Попри те, що вартість проїзду – це питання міської влади, про неї вирішили заговорити парламентські “слуги”. Чи то справді піклуються про киян, чи збирають політичні бали.

“Підвищення у громадському транспорті міста Києва у два з половиною рази дійсно шокувало”, – заявила Леся Забуранна зі “слуг”.

У комунальних підприємствах апелюють. Через високі ціни на енергоносії та пальне є загроза  відключення електроенергії, скорочення працівників та затримки зарплати. Не виключають і транспортного колапсу у столиці, якщо вартість квитків не зміниться. 

І, як з’ясувалося за добу після гучної заяви – найближчим часом вартість справді не зміниться. Після шквалу критики у мерії вирішили відкласти транспортне питання. За словами Віталія Кличка – принаймні, до завершення опалювального сезону, у 2022-му.

Лілія Прокопенко, Богдан Танасійчук, “5 канал”

Нагадаємо, вчора в КМДА повідомили, що з 1 січня одна поїздка в комунальному транспорті (метро, трамвай, тролейбус, автобус) коштуватиме 20 грн у разі придбання разового квитка. Натомість для власників картки киянина вартість поїздки становитиме 12 гривень, незалежно від кількості поїздок.

Читайте також: Стало відомо, як працюватиме громадський транспорт у столиці в умовах “червоної” зони карантину

Нагадаємо, що в червні в інтерв’ю Віталій Кличко запевняв, що підвищення тарифів до 20-25 гривень не буде.