“Так дайте їм зразу квитками на “95 квартал” – Гончаренко про “Вовину тисячу” на музеї і кіно (Відео)

Олексій Гончаренко

Він запропонував дати людям можливість сплатити цими коштами за те, що для них важливо

Ідея видати тисячу гривень за вакцинацію на квитки в кіно, театр чи літак виглядає абсурдно, оскільки у людей старшого віку, які проживають у сільській місцевості часто немає додатку “Дія” і навіть банківської картки. Про це сказав в етері “Великої політики” на “5 каналі” народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко.

“Я не проти цієї тисячі, я проти ідіотизму. Я так і бачу як бабусі в селах пішли в бібліотеку і там їм зайшли на сайт і поставили галочку і вони отримали гроші незрозуміло куди. Не в кожної бабусі є картка, а готівкового перерахунку нема. І сказали, що гроші можна витратити в музеї, театрі, кінотеатрі, або купити квитки на потяг чи літак. Бабуся не літає на літаку, не ходить на пілатес і на йогу теж, в селі немає музею і кінотеатру, тому це якесь знущання”, – наголосив депутат.

Він запропонував дати людям можливість сплатити цими коштами за те, що для них важливо, наприклад, за комунальні послуги. 

“Це вже виглядає так, що за рахунок цієї бабусі влада хоче підтримати певну галузь. Якщо вже вирішили підтримати бабусю, так підтримайте її. Якщо ви не хочете давати готівку в руки, так дайте бабусі можливість сплатити за дрова, за вугілля, за комунальні послуги – це те чого вони реально потребують. Або якщо ви вже починаєте так знущатись, так дайте їм зразу квитками на “95 квартал”. Так не можна робити – це дискредитація будь-якої ідеї. Тому поки не пізно – дайте можливість людям витратити гроші на те, що їм важливо”, – зауважив Гончаренко.

Нагадаємо, програма президента стартує з 19 грудня. Відповідно до неї планується, що всі, хто отримає два щеплення проти коронавірусу, одержать 1000 гривень від держави. Тисячу можна буде отримати за допомогою додатку “Дія”.

Для виплат із держбюджету виділять 3 мільярди гривень цього року і стільки ж – на початку наступного. А також можливе розширення фінансування цієї програми, додав прем’єр. 

Також соціальні мережі вибухнули коментарями та реакціями на дотації за вакцинацію.