На Дніпропетровщині від побиття померла 4-річна дитина: поліція підозрює батька дівчинки – подробиці

Поліція України

Чоловікові загрожує до 10 років ув’язнення

Смерть чотирирічної дівчинки розслідує поліція на Дніпропетровщині. У селищі Миколаївка медики, які приїхали на виклик, знайшли побиту дитину. Причому рани, констатують лікарі – були не свіжі, а мали щонайменше кілька днів. У побитті дівчинки правоохоронці підозрюють батька. Детальніше знає журналістка “5 каналу” Наталя Світлова.

Усю в синцях, без ознак життя чотирирічну дівчинку медики швидкої знайшли у цьому будинку. Їх викликали батьки, коли на ранок дитина майже перестала дихати. Дівчинці було зле протягом кількох днів.

Медики, які приїхали на виклик у селище Миколаївка, змогли лише  констатували  смерть дитини.

“Були ознаки трупного задубіння, вона померла не щойно, і помітили деформацію лівої ноги”, – розповів директор Дніпропетровського обласного центру медицини катастроф.

Дитина не хворіла, померла від побоїв, встановили судмедексперти. У побитті до смерті поліція запідозрила  батька дівчинки.

“Слідчі затримали батька. Йому оголошено про підозру. За попередньою інформацію саме він завдав дівчинці тілесні ушкодження”, – зазначила речниця Нацполіції Дніпропетровщини Ганна Страчевська.

У родини було троє дітей – дівчинка та двоє шестирічних хлопчиків.  Останнім часом діти не ходили до садка, залишалися вдома з батьками. Вони – обоє офіційно не працюють. Однак на обліку в соціальних службах сім’я не перебувала. Чому не викликали швидку – мама дитини пояснювала односельцям. Мовляв, через безгрошів’я.

“Мама сказала, що у мене наразі немає коштів, не знала, що це безкоштовно і збиралася вранці іти до сімейного лікаря – це так з її слів”, – розповіла заступниця сільського голови Миколаївки Людмила Гарнатко.

Мати лікується  від  психічних розладів, розповіли односельці. Батько, тим часом, часто доглядав дітей один.

Та чи застосовував у їх вихованні стусани – сусіди не знають.

Нині на подвір’ї родини  порожньо.

Після поховання чотирирічної доньки, мати з двома синами переїхала до батьків. У сільраді кажуть, поки дітей від матері забирати не планують, і вирішуватимуть, як допомогти родині. Тридцяти восьмирічному батьку, за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, загрожує до десяти років за ґратами.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпропетровська область, “5 канал”

Читайте також: У Дніпрі помер півторарічний хлопчик – мати ввела йому й собі велику дозу снодійного