Користувачі застосунку «Дія» масово скаржаться на зникнення документів

Користувачі сервісу «Дія» останні кілька днів почали скаржитися у Facebook на проблеми із завантаженням документів. Серед проблем, зазначених користувачами – відсутність відображення ID-карти, закордонного паспорта та сертифікатів вакцинації.

Зараз під постами на сторінці «Дія» десятки коментарів зі скаргами користувачів. Серед них такі:

«После обновления не подтягивается ковид-сертификат, хотя до этого он был, сейчас при генерации пишет, что случилась ошибка».

«Не відображаються документи (ID-паспорт та закордонний паспорт) в застосунку Дія. Хоча тиждень тому все було нормально. Також через відсутність закордонного паспорту не можу підтянути сертифікат».

«Зникла айді-картка, закордонний паспорт та не підтягується внутрішній ковід-сертифікат».

«Сертификат о выздоровлении не подтягивается, данные внесены правильно и диагноз прописан, как и требуется, чтобы отображалось в Дии, но не отображается».

«Розкажіть будь ласка про зникнення закордонного паспорту (з чим це пов’язано) і чому не підтягується сертифікат про друге щеплення – всі дані вірні».

Деякі користувачі зазначають, що сертифікати зникли після оновлення програми. Кількість скарг на сторінці «Дії» у Facebook зросла після вихідних, до цього у коментарях на неможливість завантаження документів, масово не скаржилися.

У коментарях до посту у Facebook служба підтримки сервісу радить після генерування сертифіката у застосунку не закривати його, а згорнути, щоб сертифікати не довелося генерувати ще раз. Також у підтримці радять ще раз авторизуватись у застосунку, щоб документи завантажилися.

Як повідомлялося, під час перетину державного кордону батьки зможуть скористатися застосунком «Дія», щоб показати свідоцтво про народження своїх дітей віком до 16 років. Таким чином, батьки зможуть підтвердити родинний зв’язок з дітьми.

Через портал державних послуг та застосунок «Дія» також можна буде оформити пенсії та субсидії. Послуги будуть доступні вже у листопаді.

Крім того, у застосунку «Дія» COVID-сертифікати вже згенерували чотири мільйони українців.

загрузка…