Parimatch Ukraine запустила першу безкоштовну психологічну підтримку для «проблемних» гравців

Parimatch Ukraine запустила першу безкоштовну психологічну підтримку для «проблемних» гравцівParimatch Ukraine запустила першу безкоштовну психологічну підтримку для «проблемних» гравців

Фото: Parimatch Ukraine


Parimatch Ukraine перша ліцензована букмекерська компанія в Україні, яка стала партнером Gambling Therapy в Україні. У рамках співпраці в українців з’явиться можливість скористатися міжнародним онлайн сервісом, який надає психологічну підтримку онлайн. Про це йдеться в пресрелізі Parimatch.


Зазначається, що за підтримки експертів Gambling Therapy компанія має на меті змінити ставлення до гемблінгу та допомогти гравцям приймати виважені та обґрунтовані рішення.


«Для нас принципи Відповідальної Гри – це щоденна праця. Щоб гра залишалася грою, у нас вже є дві можливості для самообмеження гравця: на тиждень – використовуючи кнопку самоконтролю, і на період від 6 місяців до 3 років – написавши заяву відповідно до правил та чинного законодавства. Паралельно можна звернутися за психологічною підтримкою та експерти Gordon Therapy її нададуть» – коментує початок партнерства Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine.


Згідно з повідомленням, всі користувачі платформи можуть безкоштовно отримати психологічну підтримку, скориставшись гарячою лінією, чатом, електронною поштою або форумом. 


«Лікування ігрової залежності – це крайній захід. Насамперед важливо запобігти можливому її розвитку, наприклад через пояснення гравцям принципів відповідальної гри та зміни ставлення до процесу гри. Для цього у нас працює багатомовна служба підтримки (понад 250 мов) у режимі реального часу» – ділиться подробицями про сервіс Пол Дент, менеджер Gambling Therapy.


Нагадаємо: Parimatch Ukraine перша з беттінгових компаній, яка приєдналася до Глобального договору ООН.