Паління, COVID-19, туберкульоз і рак: топ-20 питань лікарю-пульмонологу (Відео)

Куріння

“Час: Online”

У четвер, 18 листопада, о 15:40 в ефірі “Час: Online” на “5 каналі” гостем стане торакальный хірург, пульмонолог, к. мед. н., доцент кафедри хірургїї №1 КМУ, голова ГО “Всеукраїнський респіраторний клуб” Євген Симонець. У міжнародний день відмови від куріння говоримо про шкідливі звички

  • Куріння – це хвороба?
  • Чому люди, знаючи про шкоду куріння, не кидають цієї звички?
  • Як впливають сигарети на організм?
  • Паління і COVID-19: якими можуть бути наслідки?
  • Які саме захворювання є найпоширенішими серед курців?
  • Як позбутися нікотинової залежності?

На ці та багато інших актуальних запитань у четвер, 18 листопада, о 15:40 в ефірі програми “Час: Online” на “5 каналі” відповість торакальный хірург, пульмонолог, к. мед. н. Євген Симонець.

Тисніть плеєр та “Створити нагадування”, щоб не пропустити початок ефіру:

Довідка. Симонець Євген. 2002 р. закінчив Національний медичний університет ім. О. О.Богомольця. З 2002 по 2004 р. навчався в інтернатурі НМАПО ім. П. Л. Шупика. З 2002 р. працював торакальним хірургом відділення політравми та відділення дитячої торакальної хірургії Київської клінічної лікарні №17, а з 2005 року очолив відділ ендоскопічної торакальної хірургії цієї ж лікарні. В 2017 р. захистив дисертацію на звання кандидата медичних наук. З 2018 року – доцент кафедри хірургії №1 ПВНЗ “Київський медичний університет”. З 2020 р. – декан медичного факультету ПВНЗ “Київський медичний університет”. Дійсний член ESTS (Європейська Асоціація торакальних хірургів), дійсний член Асоціації торакальних хірургів України, голова медичного об’єднання “Всеукраїнський респіраторний клуб”. З 2020 р. є експертом Департаменту охорони здоров’я КМДА за напрямом “Хірургія, торакальна хірургія”.