ЄС виділив €700 тис. для підтримки мігрантів на кордоні між Польщею та Білоруссю

Криза на білорусько-польському кордоні

З них 200 тис. передадуть білоруському Червоному Хресту

Європейський союз виділив 700 тис. євро на гуманітарну допомогу мігрантам на кордоні Польщі та Білорусі, повідомляється на сайті Єврокомісії.

Зазаначається, що 200 тис. євро отримають Червоний Хрест і Червоний Півмісяць, які зможуть передати кошти білоруському Червоному Хресту для надання необхідної гуманітарної допомоги, включаючи продукти харчування, гігієнічні набори, ковдри та аптечки першої допомоги.

Також Євросоюз додатково мобілізував 500 тис. євро на гуманітарне фінансування. Наразі обговорюється використання цих коштів з гуманітарними партнерськими організаціями.

“ЄС підтримує своїх гуманітарних партнерів, щоб полегшити страждання людей, що застрягли на кордоні і в інших частинах Білорусі. Я закликаю до постійного доступу гуманітарних організацій з обох сторін, щоб дістатися до цієї великої групи біженців і мігрантів і надати їм термінову допомогу”, – зазначив єврокомісар з кризового управління Янез Ленарчич.

Нагадаємо, Польща має намір звести постійне загородження на кордоні з Білоруссю. Як відомо, минулої ночі десятки мігрантів намагалися прорвати білорусько-польський кордон.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.