Львівська область може вийти з “червоної” зони карантину: в ОДА розповіли, коли

Карантин

Коронавірус та карантин

За словами Чемериса, останнім часом у регіоні спостерігається незначний спад госпіталізацій хворих на COVID-19

Львівська область за два тижні може вийти з “червоної” зони карантину. Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на слова директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста Чемериса під час брифінгу.

“Захворюваність на коронавірусну інфекцію на Львівщині повільно почала йти на спад. Відтак вже за два тижні область має усі шанси вийти із “червоної” зони за умов дотримання карантинних обмежень, а також проведення вакцинації”, – розповів Чемерис.

За його словами, окрім зниження кількості виявлених нових COVID-випадків, останнім часом у регіоні спостерігається незначний спад госпіталізацій хворих коронавірусом та викликів швидкої допомоги до таких пацієнтів.

Як повідомляв 5.UA, МОЗ планує посилити правила карантину в “жовтій” зоні. Зокрема, планують запровадити обов’язкову повну вакцинацію як для працівників, так і для відвідувачів громадських закладів.

Нагадаємо, у МОЗ спрогнозували, коли очікувати початку виходу регіонів із “червоної” зони.

Станом на 16 листопада 2021 року в Україні зробили загалом вже понад 21,2 млн щеплень від коронавірусу, понад 8,8 млн осіб отримали дві дози. Додамо, відстежувати, як просувається вакцинація, можна на Урядовому порталі онлайн.