“Це для нас ґвалт”: рішення КМДА про підвищення цін на проїзд збурило суспільство – включення (Відео)

Водій

Київський міський голова назвав це вимушеним кроком

Здорожчання проїзду у Києві – може скасувати регулятор. Якщо вирішить, що воно – недоцільне або неадекватне. Про це повідомляє пресцентр Державної регуляторної служби України.

Остаточне рішення – буде після відповідної перевірки, кажуть у відомстві.

Нагадаємо, ціни на проїзд у громадському транспорті столиці планують підвищити більш ніж удвічі. З першого січня, щоби проїхатися в метро, трамваї, тролейбусі чи комунальному автобусі – доведеться викласти 20 гривень. Для власника “картки киянина” – проїзд коштуватиме 12 гривень.

Київський міський голова назвав це вимушеним кроком.

“Підвищення собівартості електроенергії зросла втричі. Паливно-мастильних матеріалів – також зросла. Собівартість приїзду становить понад 20 гривень. 22-24 гривні. Відносно і автобусного парку, метрополітену. Ми максимально низьку ціну залишили”, – пояснює Кличко.

Натомість пасажири і водії, з якими говорили кореспонденти “5-го”, таке здорожчання – не схвалюють.

“Я вважаю, що для маршрутки 20 грн це конкретний, конкретний перебір”, – міркує студент Михайло.

“Я гадаю, що повинні бути дуже великі заробітні плати. Для того, щоб підвищити простому населенню”, – каже киянка Людмила.

“Вважаю, хай так буде. – Вважаєте. що не треба підвищувати? – Підвищувати не треба. І щоб ціна не росла на пальне. От чого вона росте?”, – обурюється водій міського маршрутного таксі В’ячеслав Крижанівський.

“20 гривень – це буде обґрунтовано от на тролейбусі? – Я вважаю, що не обґрунтовано. Це дуже важко буде сприйняти населенню. – Тобто, пасажири будуть реагувати бурхливо? – Бурхливо. Дуже бурхливо. Кожне підвищення – це для нас ґвалт”, – переконує водій тролейбусу Сергій.