Ми завжди пам’ятатимемо і Революцію Гідності, і подвиг Героїв Небесної Сотні – Порошенко

Петро Порошенко

Родини Небесної Сотні подякували Порошенку за те, що він продовжує відстоювати цінності, за які боролись учасники Революції Гідності

Члени громадської організації “Родини Небесної Сотні” зустрілися з п’ятим президентом, лідером партії “Європейська солідарність” Петром Порошенком.

“З нагоди восьмої річниці Революції Гідності ми, ГО “Родини Небесної Сотні”, хочемо подякувати за вашу боротьбу на Майдані. Всі ці вісім років ви підтримували і надавали допомогу родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності. Ми хочемо подякувати вам за те, що ви не опускаєте руки, ви продовжуєте боротися, ви відстоюєте Україну, її інтеграцію в ЄС, за що стояли наші рідні захисники”, – зазначила вдова Героя Небесної Сотні Андрія Цепуна, голова правління ГО “Родини Небесної Сотні” Юлія Цепун.

Вона також вручила Порошенку подяку за щиру підтримку сімей Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності, багаторічну співпрацю у сфері розвитку громадянського суспільства та з нагоди Дня Гідності і Свободи.  

“Для мене це насправді дуже цінно. Не віриться, що вже пройшло стільки років і з часів Помаранчевої революції, і з часів Революції Гідності”, – відповів п’ятий президент.

За його словами, труднощі, з якими стикається Україна, величезні.

“Труднощі організовує нам агресор, труднощі організовує “п’ята колона”, це труднощі з боку тих, кому “какая разница” і “мастеров разговорного жанра”. Це труднощі від тих, хто знущався з подій під час Революції Гідності, їх так званий гумор, коли “Беркуту” рекомендували взяти ебонітові палички, які будуть виробляти електрику, якщо бити учасників Майдану”, – нагадав він.

“Вони не розуміють масштаб тієї трагедії, тих втрат українського народу. Тисячі українських героїв віддали свої життя, захищаючи Україну від російської навали. Це все робилося лише для того, щоб Україна відбулась. Ми завжди пам’ятатимемо і Революцію Гідності, і подвиг Героїв Небесної Сотні. І маємо робити все можливе для того, щоб бути впевненими, що все це було зроблено недарма. Тому дуже важливо, щоб ми в цей день збиралися разом і не просто віддавали шану і повагу героям, які загинули, а кожен день на крок наближали Україну до Європейського Союзу, попри всі перешкоди”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, у Києві оголосили план заходів до Дня Гідності та Свободи. Зокрема, відбудеться низка державних заходів: пам’ятна хода, запалення лампадок та панахида за загиблими Героями Небесної Сотні. 

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.