Кива прокоментував обшуки й позбавлення його наукового ступеня – включення (Відео)

Ілля Кива

Тож він двічі звертатиметься до суду, зокрема оскаржуватиме рішення атестаційної комісії Міносвіти

Без наукового ступеня та нагородної зброї. Одіозний нардеп Ілля Кива більше не кандидат наук, однак захищати свої наукові здібності планує в суді.

Учора скандальновідомий нардеп від проросійської партії ОПЗЖ Ілля Кива позбувся не лише нагородної зброї, але слідчі під час обшуків вилучили у нього офіційно зареєстрований мисливський карабін.

Як відомо, обшуки в депутата провели в межах розслідування кримінального провадження за статтею “Незаконне поводження зі зброєю”. 16 жовтня Ілля Кива опублікував відео, на якому в роковини смерті лідера українських націоналістів Степана Бандери в парку випустив кілька автоматних черг. Сьогодні він заявив, що не стріляв, а салютував.

Крім того, Киві інкримінують державну зраду за привітання з днем народження Путіна і за демонстративне носіння одягу з російською символікою.

“Учора під час обшуку мені вручили наказ про позбавлення нагородної зброї. – А щодо ступеня кандидата наук? – Звісно, це ще один спосіб мене уколоти. В одних офшори, в одних нерухомість, а в мене є честь і заслуги перед країною, які відображені в нагородах і наукових роботах”, – заявив Кива.

Тож він двічі звертатиметься до суду, зокрема оскаржуватиме рішення атестаційної комісії Міносвіти, яка вирішила що Кива не є гідним називатися кандидатом наук із державного управління.

Нагадаємо, 27 квітня 2021 року в державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості відбувався захист кандидатської дисертації Іллі Киви. Журналістів туди пускали не всіх, лише за списками. При цьому перевагу надавали представниками медведчуківських ЗМІ. Кива прийшов з охоронцями, яких назвав “аспірантами й студентами”, а представників ЗМІ обізвав лайливими словами. Крім того, ЗМІ написали, що на захисті Кива уникав запитань членів комісії, однак їх це зовсім не бентежило, а навпаки – веселило.

Як відомо, суспільство обурилося тим, що Кива став кандидатом наук. У соцмережах українці пишуть, що тепер соромно вказувати свій ступінь доктора наук у резюме. Уже кілька науковців в Україні на знак протесту спалили свої дипломи кандидата наук.