Британські гральні компанії зобов’яжуть виплачувати збитки жертвам шахраїв

Представники Комісії Ліги Говарда зі злочинів і проблемного гемблінг виступили на користь того, що жертви злочинів, пов’язаних з азартними іграми, повинні отримувати компенсацію від гральних компаній.

Ліги Говарда — це найстаріша організація з реформування пенітенціарної системи в світі.

Останні два роки Комісія досліджувала зв’язок між злочинами та проблемними гравцями. Експерти дійшли висновку, що гравці із залежністю часто повертаються до фінансових злочинів для продовження гри.

Члени Комісії також заявили, що штрафні санкції та про конфіскацію, що застосовуються в таких ситуаціях, «непропорційно позначаються на сім’ях проблемних гравців». Самі ж проблемні гравці прагнуть грати ще більше, щоб відшкодувати наслідки цих санкцій.

У зв’язку з цим, представники Ліги вважають, що влада Великобританії повинна підвищити обізнаність практикуючих докторів про лікування гральної залежності; створити місцеві спеціалізовані служби для проблемних гравців; впровадити в правоохоронну систему методи перевірки людей на предмет залежності від азартних ігор.

«Незважаючи на те, що залежність від азартних ігор є поведінковим розладом, який може призвести до злочину, ця залежність не вважається пом’якшуючим фактором при винесенні вироку, на відміну від проблем із психічним здоров’ям, наркоманією або алкоголізмом».

Нагадаємо, компанія ТОВ “Фан Гейм” отримала ліцензію для відкриття залу гральних автоматів.

Раніше КРАЇЛ повідомила, що до держбюджету надійшла оплата ще однієї ліцензії на здійснення діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор. Оплата склала 1,8 млн. гривень.

загрузка…