Ярош заявив, що не вважає себе частиною команди Зеленського: Я навіть не контактую з нею. Я радник головкома ЗСУ, який займається обороною держави

1

"Я не дуже розумію, чому такий ажіотаж виник навколо пропозиції, яку я прийняв. Це суто військова справа. Це зміцнення обороноздатності держави. Це те, що, власне, мені найближче", – сказав Ярош, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

Він підкреслив, що поки що має намір займатися саме військовою справою і не планує повертатися в політику.

"Я не виключаю, що настане час – і треба буде повернутися в політику. Але не зараз. Тому що ситуація в державі не покращується і зовнішній ворог ще більше насідає на Україну. Умовно, йому ще треба буде давати по зубах, і неодноразово", – зазначив Ярош.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Залужний призначив мене радником головнокомандувача ЗСУ, – Ярош. ФОТО

"Саме це абсолютно не політична посада", – відповів командир "Української добровольчої армії" на питання, чому він прийняв пропозицію стати радникомголовнокомандувача ЗСУ.

Відповідаючи на питання, чи почувається він членом команди Зеленського, Ярош сказав: "Ні, я навіть не контактую з нею. Я радник головнокомандувача Збройних Сил, який, власне, займається обороною держави. Я дуже позитивно сприйняв ті призначення, які [влітку 2021 року] відбулися у ЗСУ: призначення головнокомандувача, командувачів оперативних командувань, командувача ООС… Переважна більшість цих людей я знаю з 2014–2015 років, це дуже близькі мені люди. Але знову ж таки вони не займаються політикою, вони займаються предметною військовою справою. Я частина цієї команди".

Він зазначив, що не знає, чи погоджував Залужний його призначення з Офісом Президента і пообіцяв поцікавитися.

"З генералом Залужним ми практично щодня на телефонному зв'язку… Поки я зможу свій досвід, знання, вміння переносити на обороноздатність держави, доти буду радником. Якщо вичерпаю себе на цій ниві – не буду", – сказав про свої плани Ярош.

Він також уточнив, що ані Зеленський, ані члени його політичної команди до цього не пропонували йому жодних посад.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ярош припустив, що може повернутися в політику

Відповідаючи на питання, чи погодився би він стати радником президента, якби така пропозиція надійшла, Ярош заявив: "Для того, щоб такий крок зробити, треба розуміти, що Володимир Зеленський робить, має бути якась стратегія розвитку держави… І ця стратегія мала б збігатися з моїми внутрішніми переконаннями та моїми принцами. Поки що я такого не бачу".