В Україні можуть посилити правила карантину для «жовтої» зони: подробиці

МОЗ хоче посилити карантин в Україні. У «жовтій» зоні планують запровадити повний курс вакцинації як для працівників, так і для відвідувачів закладів.

Про це голова МОЗ Віктор Ляшко розповів під час брифінгу.

Міністерство охорони здоров’я працює над змінами в постанові про адаптивний карантин.

«Зміни передбачатимуть, що і в «жовтому» рівні епідемічної небезпеки для роботи при карантинних обмеженнях необхідно мати повний курс вакцинації як для працівників, так і для відвідувачів», — розповів глава відомства.

На сьогоднішній день у «жовтій» зоні знаходиться дві області — Закарпатська та Кіровоградська. В ній COVID-сертифікати для відвідування закладів харчування, ТРЦ або масових заходів не обов’язкові. Обмеження, що включають обов’язкову наявність сертифікатів, діють у «червоній» зоні.

Раніше повідомлялося, що Вінницька область увійде до «червоної» зони карантину. Карантин у регіоні посилять з 18 листопада.

Київський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації вирішив посилити контроль над дотриманням протиепідемічних заходів у столиці.

Народні депутати від «Слуги народу» зареєстрували у Верховній Раді законопроект, який передбачає виділення 3 млрд грн допомоги бізнесу та найманим працівникам у «червоних» зонах адаптивного карантину.

загрузка…