“20 грн – це перебір”: як кияни реагують на анонсоване здорожчання проїзду – включення (Відео)

Киянин

У КМДА таке рішення мотивують виключно економічними чинниками

Київська міська адміністрація оприлюднила плани щодо підвищення плати за проїзд у комунальному транспорті. Станеться це з 1 січня. І зростання буде відчутним: із 8 гривень одразу до 20, це якщо купувати одноразовий квиток. Якщо місячний проїзний маєте – то поїздка обійдеться у 14 грн 20 копійок. Якщо придбати 50 поїздок на електронний квиток – вийде по 15 гривень. А картка киянина дає знижку аж до 12 гривень.

Пільги для всіх, хто їх отримує, зберігаються. У КМДА таке рішення мотивують виключно економічними чинниками. Адже зросла вартість пально-мастильних матеріалів, електроенергії та розмір мінімальної зарплати. Журналіст “5 каналу” Мирослав Солонар провів невелике опитування жителів столиці з приводу анонсованого підвищення вартості проїзду.

“Для мене це не стало несподіванкою, здивований, що і так довго не піднімали. На фоні загального економічного стану, отримали те, за що голосували”, – каже чоловік.

“Дуже дорого, в мене зарплата 7 тисяч, товариші, треба щось думати трошечки. Дуже дорого, я не згодна навіть з тим, що зараз є ціни такі, досить таки кусаються”, – переконує киянка.

“Треба платить, обслуговувати це все, платить зарплати. Власне зростає все”, –  вважає жінка.

“Буду, мабуть, просто пробігати, тому що 20 грн – це перебір. От серйозно, прям дуже сильно дорого”, – запевняє молодий чоловік.

“Ціни треба піднімати, але не до такого вже рівня. Хоч би зробили вже там 10-15 грн, але ж не 20”, – наголошує жителька Києва.

Читайте також: Стало відомо, як працюватиме громадський транспорт у столиці в умовах “червоної” зони карантину

Нагадаємо, що в червні в інтерв’ю Віталій Кличко запевняв, що підвищення тарифів до 20-25 гривень не буде.