Україна та Велика Британія стурбовані нарощуванням військ РФ та активністю Росії біля українських кордонів, – спільна заява Резнікова та Воллеса

1

Як зазначає Цензор.НЕТ, про це йдеться у спільній заяві міністрів оборони України та Великої Британії, яку публікує пресслужба Міноборони України.

"Міністр оборони України Олексій Резніков та Державний секретар з питань оборони Великої Британії Бен Воллес заявили: Україна та Велика Британія — стратегічні партнери у сфері безпеки та оборони", – сказано в заяві.

Також нагадується, що минулого тижня у Лондоні було підписано Міжурядову рамкову угоду. Цей документ продовжує реалізацію спільних проектів з розвитку спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України, згідно з домовленостями, досягнутими у червні, коли Велика Британія, Україна та консорціум промисловості Сполученого Королівства підписали Меморандум про реалізацію з метою співпраці для підвищення військово-морських спроможностей України.

"Сьогоднішня зустріч — черговий етап двосторонньої співпраці задля підвищення обороноздатності України та розвитку взаємосумісності", – йдеться далі.

Читайте також: Держсекретар з оборони Великої Британії Воллес разом із головою Міноборони Резніковим вшанували пам'ять загиблих за Україну воїнів. ФОТО

"Наші уряди не мають бажання бути ворожими або прагнути будь-яким чином стратегічно оточити чи підірвати Російську Федерацію. Ми стурбовані нарощуванням військ та активністю Росії біля кордонів України.Національний суверенітет і територіальна цілісність України беззаперечні. Велика Британія стоїть пліч-о-пліч з народом України і продовжуватиме свою непорушну відданість справі його підтримки. Ми непохитні в цій підтримці і разом ми залишаємося пильними та об’єднаними у захисті наших спільних цінностей і свобод", – резюмують в заяві.