Німеччина посилює обмеження для невакцинованих громадян: що заборонено

Німеччина поступово запроваджує жорсткіші обмеження для людей, які досі не пройшли вакцинацію від коронавірусу. Нові обмеження поки що торкнулися лише деяких земель, у яких місцева влада вважає їх за необхідне.

Як повідомляє The Guardian, у Саксонії 85% ліжок інтенсивної терапії займають пацієнти з коронавірусом. Там влада ввела так звані правила «2G» у всіх другорядних магазинах та установах. «2G» означає «вакцинований і одужалий», що передбачає, що подібні місця можуть відвідувати люди з тестами та доказами вакцини.

Міністр соціальних справ Саксонії Петра Кеппінг заявила, що, якщо захворюваність продовжить зростати настільки, що лікарні не зможуть впоратися з цим, будуть потрібні додаткові заходи.

Північний Рейн-Вестфалія має наслідувати цей приклад, де нещепленим людям буде відмовлено у доступі на всі другорядні об’єкти та заходи, включаючи футбольні матчі та різдвяні ярмарки. Людям, які бажають відвідати карнавальні заходи на початку сезону, необхідно буде пройти тест на додаток до вакцинації або одужання.

Мер Берліна Майкл Мюллер заявив у вівторок, що Берлін також перебуває на шляху до запровадження аналогічних правил «2G-плюс». Місто сподівається відкрити центри вакцинації, які були закриті після зниження захворюваності влітку. Відкриття центрів вакцинації відбудеться не раніше січня чи лютого.

загрузка…