ОБСЄ зафіксувала військову техніку на окупованій території

Організація з безпеки та співробітництва в Європі зафіксувала військову техніку на окупованій території Донбасу. На цей раз терористи розмістили десятки танків на Донеччині.

Як повідомляється у звіті СММ ОБСЄ за 16 листопада, за лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння ОБСЄ зафіксувала 30 танків та гаубицю на полігоні близько н. п. Покровка Донецької області.

Серед них 13 танків типу Т-72, 7 танків Т-64, 10 танків невстановленого типу та одна самохідна гаубиця «Гвоздика» 122 калібру. Техніку помітив безпілотник далекого радіусу дії.

Також ОБСЄ наголошує на ознаках військової присутності та присутності військового типу в зоні безпеки. На території об’єкта у житловому районі н. п. Безіменне (Донецька область) безпілотник ОБСЄ помітив 2 ББМ невстановленого типу одну радіорелейну.

Нагадаємо, Організація з безпеки та співробітництва в Європі продовжує фіксувати порушення з боку бойовиків, включаючи розміщення військової техніки на Донбасі. Цього разу спостерігачі помітили її у житлових районах.

Раніше повідомлялося, що Росія відновила нарощування своїх військових сил біля кордону з Україною, офіційні особи США та Європи стурбовані переміщеннями техніки та особового складу на західному фланзі Росії.

У Міністерстві оборони України спростували поширену в ЗМІ інформацію про відновлення нарощування угруповань Збройних сил Російської Федерації поблизу українського кордону після завершення російсько-білоруських навчань «Захід 2021».

Також з’явилися супутникові знімки, які б підтверджували скупчення військ Російської Федерації на кордоні з Україною.

Зазначимо, Секретар РНБО Олексій Данилов стверджує, що інформація про стягування російських військ до кордону України є спланованим фейком.

загрузка…