Денісова зустрілася з матір’ю Саакашвілі. ФОТО

Про це Денісова повідомила у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Провела зустріч з матір’ю Міхеіла Саакашвілі Гіулі Аласанією. Обговорили стан здоров’я Міхеіла та умови його перебування в медзакладі в’язниці № 18. Поінформувала про заходи, які вживаються задля забезпечення захисту його прав та належного поводження", – написала вона.

Денісова зазначила, що скерувала заяви про порушення прав Саакашвілі до Верховного комісара ООН з прав людини, голови ОБСЄ, комісара Ради Європи з прав людини, комітету ООН з питань запобігання катуванням, комітету Ради Європи з питань запобігання катуванням, 9 представництв міжнародних правозахисних організацій, 78 дипломатичних представництв іноземних держав.

Читайте: Здоров’ю Саакашвілі може бути завдана непоправна шкода, – ЄСПЛ

"Висловила сподівання, що привернення уваги міжнародної спільноти до порушення прав Міхеіла дозволить забезпечити його права на життя, безпеку, належну медичну допомогу і справедливий суд", – додала вона.

Нагадаємо, раніше влада Грузії не дала Денісовій відвідати Саакашвілі. Грузинські можновладці твердять, що буцімто не зобов’язані пускати українського омбудсмана до в’язня.

1