Pfizer поділився ліцензією на ліки проти COVID-19, це зробить їх дешевшими

1

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Громадське".

Так, компанія Pfizer вирішила поділитися ліцензією з Патентним пулом лікарських засобів, який підтримує Організація Об'єднаних Націй.

Це означає, що для 95 країн із середнім та низьким рівнем доходів таблетки від Pfizer стануть доступнішими. У цих державах живе 53% населення світу.

"Pfizer не отримуватиме роялті за продажі в країнах з низьким рівнем доходу і надалі відмовиться від ліцензійних платежів за продажі у всіх країнах, охоплених угодою", – розповіли у фармацевтичній компанії.

Читайте: Тисячу Зеленського отримають усі повністю щеплені українці через "Дію". Для пенсіонерів готується інший інструмент отримання грошового сертифіката, – ОП (Оновлено)

Ідеться про таблетки Paxlovid від компанії Pfizer. Їх ще не схвалили для використання, проте ці ліки продемонстрували ефективність у 89% проти госпіталізації та смерті під час випробувань.

Наприкінці жовтня ліцензією на свої ліки проти COVID-19 поділилася інша американська компанія – Merck. Її таблетки Lagevrio (молнупіравір) стали першими у світі, які дозволили використовувати для лікування хворих. Відповідний документ надала Велика Британія.

Також читайте: Після стабілізації COVID-захворюваності висока смертність буде ще упродовж 2-3 тижнів, – Ляшко