Розгромив відділення та напав на пацієнтів – на Львівщині психічно хворий чоловік увірвався в лікарню

Напад на лікарню

Під гарячу руку нападника потрапила навіть його мати

На Львівщині психічно хворий чоловік увірвався у Комарнівську міську лікарню, нібито навідати маму, натомість розгромив відділення. Підняв руку навіть на пацієнтів. Як почуваються потерпілі та що так розлютило дебошира – знає журналістка “5 каналу” Марта Шикула. 

Близько восьмої ранку до однієї із пацієнток комарнівськоі лікарні навідався син. Раптом чоловік почав хапати все що траплялось під руку та трощити.

“Зранку, о 8 годині, він почав кричати на вулиці. Я пішов до старшої, сказав, щоб викликали поліцію, бо він буде трощити. Ми закрилися в сестринській. Я казав, що він буде бити двері, бо він буйний. Я його знаю”, – розповів пацієнт лікарні Степан Сех.

Вгамувати чоловіка медперсонал не міг.

“Вбіг сюди у відділ, побив хворих, побив двері, порозбивав вікна. Порозтрощував квіти. Він хворий, має такі приступи, йому треба лежати в лікарні постійно”, – пояснила старша медсестра Комарнівської міської лікарні Оксана Кликоцька.

Під гарячу руку нападника потрапила його мама. Жінку госпіталізували у терапевтичне відділення цієї лікарні. 30-річний Назар ударив її по обличчю. Пані Марія каже, син хворий, тож напади агресії в нього трапляються часто.

“Він має приступ такі, шизофренія. Від нього можна чекати всього. Приступ і все, і мамо терпи. Він вуйка бив, а тепер мене”, – розповіла Марія Барабаш, жителька Львівщини.

Увірвався чоловік і в сусідню палату. Але там злякався іншого пацієнта

Пацієнти відбулися незначними травмами, а ось відділення чоловік розгромив добряче. Дебошира зупинили поліцейські.

“30 річного чоловіка, мешканця одного їх сіл Львівського району, було доставлено в спеціалізований медичний заклад на лікування”, – повідомила речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська.

Тим часом у лікарні генеральне прибирання. Санітарки збирають уламки скла та вимивають кров зі стін і підлоги. Під час нападу в терапевтичному відділені було 16-ро пацієнтів. Через дебошира частина втекла додому.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, “5 канал”

Нагадаємо, що напад на лікарню стався сьогодні зранку.