Мінфін про виплати тисячі Зеленского вакцинованим: “Очікуємо ухвалення законопроекту №6297 з поправками до держбюджету-2021”

1

Про це заявили у пресслужбі Мінфіну у відповідь на запитання про джерела фінансування ініціативи президента, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми очікуємо ухвалення в цілому законопроекту зі змінами до держбюджету №6297", – заявили в пресслужбі.

Нагадаємо, депутатський законопроект №6297 зареєстровали представники фракції "Слуга народу" 8 листопада. Згідно з пояснювальною запискою до документа, метою законопроекту є забезпечення соціальної підтримки застрахованих осіб в умовах карантинних обмежень і тимчасової зупинки роботи суб'єктів господарювання, а також стимулювання суб'єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Виплата обіцяної Зеленським 1 тис. грн щепленим українцям здійснюватиметься із загального фонду держбюджету, – Шмигаль

Депутати, зокрема, пропонують збільшити очікування від ПДВ цього року на 1,9 млрд грн, а також на 975 млн грн – від податку на прибуток підприємств. Отже, доходи держбюджету за загальним фондом пропонується збільшити на 3 млрд грн, до 1,024 трлн грн.