KFC оголосила мак-драйви вчорашнім днем і пропонує свій спосіб швидкої видачі замовлення


Підʼїзд до закладу харчування на автомобілі став надто популярним, і замість зручності тепер створює безліч заторів. Kentucky Fried Chicken (KFC) висловила ідею, що клієнти мають відмовитися від цього, пише CNN Business.


Мережа магазинів фастфуду з курятини створила для клієнтів новий спосіб отримання замовлень, який отримав назву Quick Pick-Up.


Тепер покупці можуть зробити попереднє замовлення у себе в телефоні або на веб-сайті, поїхати в офіс KFC, припаркуватися на виділеному місці та зайти, щоб взяти свою їжу з полиці поряд із касою.


Мета KFC – зменшити кількість довгих черг, які можуть уповільнювати рух автомобілів, або черги всередині магазинів через пандемію. Згідно з опитуванням KFC, середній час очікування в черзі на автомобілі у 2021 році збільшився ще на 26 секунд – приблизно до 6 хвилин 30 секунд.


«Quick Pick-Up змінює правила гри, роблячи фастфуд ще більш зручним і легким для зайнятих клієнтів», – сказав у прес-релізі президент KFC у США Кевін Хохман.


«Санта, можливо, не зможе подарувати вам час у цей святковий сезон, але KFC може», – додав він.


Щоб стимулювати клієнтів використовувати нову опцію, KFC пропонує безкоштовну велику картоплю фрі за $5, якщо її заберуть через опцію Quick Pick-up.


Як повідомлялося, німецькі екологи ініціювали петицію проти McDonald’s.