Візит міністра оборони Великої Британії в Україну свідчить про те, що Захід дуже занепокоєний – журналіст (Відео)

Олександр Демченко

“Північний потік-2”: загрози та виклики

Демченко наголосив, що ситуація дуже складна

Редактор відділу “Світ” видання “Лівий берег” Олександр Демченко в етері програми “Дійові особи” прокоментував візит міністра оборони Великої Британії та ситуацію щодо “Північного потоку-2” . Про це повідомляє “5 канал”. 

“Те, що в екстреному порядку міністр оборони Великої Британії сьогодні вночі прилетів до Києва і провів тет-а-тет перемовини із новим міністром оборони Резніковим – це вже свідчить про те, що дійсно Захід дуже занепокоєний”, – зазначив він.

 “Єдине, що мені не подобається в цій ситуації – заяви це дуже добре, гарно було б ще робити якісь речі. До прикладу, “Північний потік-2” про який вже всі сказали. Він же фінансується не лише “Газпромом”. Інвестиції туди вклали німецькі компанії, австрійська компанія, французька. Вигода від цього є у величезної кількості європейських держав. Було би дуже гарно, якби наші європейські партнери не лише заяви робили, а ще й допомагали нам трішки”, – сказав Демченко.

Журналіст наголосив, що ситуація дуже складна. 

“Дійсно ситуація дуже складна. Для України дуже складна, в перспективі. Але те, що зараз німці вже заблокували частково такий стрімкий етап сертифікації “Північого потоку-2″, вони таким чином просто віддалили, тобто, дали якийсь такий проміжок для України цю зиму пережити”, – підсумував він. 

Дивіться повний випуск програми:

Як повідомляв 5.UA, Британія закликає ЄС бойкотувати “Північний потік-2”.