Київські маршрутки піднімуть ціни слідом за комунальним транспортом

Після оголошення міськадміністрацією нових тарифів на проїзд у муніципальному транспорті столичні маршрутники теж готові суттєво підвищити вартість квитків.

Про це пише Телеграм-канал Політика країни із посиланням на заяву голови Всеукраїнського об’єднання пасажирських перевізників Ігоря Житинського. За його словами, перевізники розуміли, що підвищення буде, але не припускали такого різкого.

«Я розумію, що все подорожчало. Але тариф у 20 гривень – це явний перебір. Щоправда, може мерія знає, що на нас чекає у грудні, і підвищує цінник із запасом. Але станом сьогодні реально було б поставити тариф не вище 15 гривень», – говорить він.

За його словами, у разі подорожчання проїзду у муніципальному транспорті маршрутники виставлять аналогічний тариф. При цьому Житинський визнав, що економічно обґрунтована ціна проїзду у маршрутних таксі не перевищує 15 гривень. Він також припускає, що влада може не зважитися на підвищення тарифу до 20 гривень і утримати його в межах 15-16, зробивши це заради піару.

Напередодні в КМДА озвучили нові шокуючі тарифи на проїзд у громадському транспорті.

Ціни на проїзд у громадському транспорті Києва зростуть до 20 гривень. Стільки коштуватиме разова поїздка в метро і комунальному наземному транспорті. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник.

Нагадаємо, раніше Поворозник зазначив, що собівартість поїздки у комунальному транспорті становить 20 гривень, але запевнив, що влада не планує встановлювати такий тариф.

З 1 листопада у Києві встановлене обмеження на користування комунальним транспортом. Їздити ним зможуть виключно люди, які вакциновані або мають свіжий ПЛР-тест або антиген.

загрузка…