Барбадос стане першою країною, яка відкриє своє посольство у метавсесвіті


Острівна держава Барбадос на сході Карибського моря відкриє цифрове посольство на децентралізованій платформі віртуальної реальності Decentraland. Про це пише TJournalіз посиланням на міністерство закордонних справ країни.


Як повідомляє видання, уряд Барбадосу також працює над угодами з іншими метавсесвітами, наприклад, Somnium Space та SuperWorld. Передбачається, що компанії допоможуть купувати віртуальну нерухомість та землю, яку розмістять у вигляді NFT.


 Також користувачі зможуть оформлювати та отримувати електронні «візи» та переміщатися між світами за допомогою «телепортів».


Посол Барбадоса в ОАЕ Гебрієл Абед заявив, що країна й надалі має намір розвивати присутність у різних віртуальних світах.


«Створення посольства у метавсесвіті – це спосіб для Барбадосу збільшити кількість своїх дипломатичних місій. МЗС та інші урядові органи розглядали плани відкриття цього посольства протягом кількох місяців. Відомства стануть відправною точкою для більш амбітних економічних планів у віртуальних світах держави», – зазначив Гебрієл Абед.


Для відкриття цифрового посольства в метавсесвіті уряд Барбадоса навіть найняв юриста, оскільки подібне нововведення створює цілу низку унікальних прецедентів. При цьому експерти заявляють, що дії держави відповідають нормам міжнародного права та Віденської конвенції.


У чому суть Метавсесвіту? Зараз інтернетом користується 60% жителів Землі – технології стали набагато простішими і доступнішими.  Метавсесвіт має стати наступним етапом розвитку комп’ютерних технологій – вони стануть максимально простими та зручними для людей. Головна риса Метавсесвіту – стирання кордонів. Сайти в інтернеті, соцмережі, месенджери, ігри, програми зіллються в один великий віртуальний світ. А саме цей віртуальний світ стане продовженням реального.


Марк Цукерберг оголосив, що Facebook бере курс на створення Метавсесвіту. Компанія (не соцмережа) змінила назву на Meta, позначивши себе як «метавсесвіт продуктів» на зразок Facebook, Instagram і WhatsApp. Загалом у 2021 році корпорація витратила $10 млрд на перші кроки у новому напрямку.


Ідея Метавсесвіту захопила не тільки компанію Цукерберга. Microsoft готує «метаверсію» корпоративного месенджера Teams і планує переносити в Метавсесвіт ігри для Xbox, а Epic Games активно намагається перетворити на Метавсесвіт свою гру Fortnite.


Як повідомлялося, Meta хоче відкрити офлайн-магазини зі своїми пристроями доповненої реальності.