Українські прикордонники готуються до можливого прориву, підкріплення прибуває щодня – ДПСУ

Прикордонник

Криза на білорусько-польському кордоні

Ситуація на даний момент – спокійна

Державна прикордонна служба України готується до того, що потік нелегальних мігрантів може бути у будь-який момент скерований у бік України. Ситуація на даний момент – спокійна. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на слова речника Держприкордонслужби Андрія Демченка.

“Ситуація на даний момент, як і у попередні дні, спокійна. Ми продовжуємо посилювати наші сили на кордоні”, – зазначив він.

Демченко наголосив, що, крім сил Держприкордонслужби, прибувають резерви інших правоохоронних органів. За його словами, резерви прибувають щодня. 

“Ми готуємось до того, що потік нелегальних мігрантів може бути у будь-який момент скерований у бік України. Тому ми маємо бути готові, щоб не допустити прориву нелегальних мігрантів у нашу державу”, – сказав речник Держприкордонслужби.

Як повідомляв 5.UA, у Луцьку на міжвідомчій нараді розглянули можливі сценарії подій та посилення кордону з Білоруссю.

Нагадаємо, режим Лукашенка в Білорусі штучно спричинив міграційну кризу на кордонах з Євросоюзом. Уранці 8 листопада у Білорусі до кордону з Польщею вирушила величезна колона мігрантів. Дві великі групи мігрантів прорвали паркани і потрапили до Польщі з території Білорусі.

Водночас заступник голови МВС Євген Єнін заявив, що Україна повністю контролює ситуацію на своєму кордоні з Білоруссю. Наразі прикордонники посилюють захист та готові до можливих провокацій.