У Вірменії заявили про десятки загиблих та полонених в боях з Азербайджаном

Внаслідок боїв на кордоні Вірменії та Азербайджану 15-16 листопада загинули 15 вірменських військовослужбовців. Ще 12 потрапили в полон.

Про це заявив голова комісії парламенту Вірменії із зовнішніх зв’язків, депутат від правлячої партії Громадянський договір Едуард Агаджанян, передає News.am. У Міноборони Вірменії заявили про чотирьох поранених та 12 полонених, підтвердивши, що є й убиті, але не назвали їх число.

Чергове загострення на кордоні Вірменії та Азербайджану розпочалося кілька днів тому. 15 листопада прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що азербайджанські війська вторглися на територію країни на східній ділянці кордону. 16 листопада міністерство оборони Вірменії повідомило, що на східному кордоні тривають локальні бої із застосуванням артилерії та бронетехніки.

Офіційний Єреван вже звинуватив Баку у вторгненні на вірменську територію і звернувся до Росії по військову допомогу.

У свою чергу Азербайджан заявив, що бої на кордоні стали результатом широкомасштабної провокації збройних сил Вірменії, які нібито обстріляли позиції азербайджанських військових з мінометів і артилерійських установок і з метою захоплення висот. Під час боїв, сказали в Міноборони Азербайджану, поранення отримали двоє азербайджанських військових.

Зазначимо, перестрілки на кордоні Вірменії та Азербайджану періодично поновлюються і супроводжуються взаємними звинуваченнями. Зокрема, чергове загострення було зафіксовано у липні цього року.

загрузка…