Росія забезпечує постійний приплив біженців наземним транспортом, – Aktuální zprávy

1

Про це, посилаючись на інформацію білоруських опозиціонерів, повідомляє чеське видання Aktuální zprávy, інформує Цензор.НЕТ.

В результаті, як зазначає чеський портал, зростає кількість випадків відсутності елементарних умов для існування, наприклад води та продуктів харчування у стихійних таборах біженців. Що особливо в умовах морозу вже призвело до різкого зростання захворювань, причому не тільки застудними, з'явилася інформація про погіршення епідеміологічної ситуації, пов'язаної із захворюваністю COVID-19.

"Загалом проблеми – значні і влада Білорусі, мабуть, вирішила перекласти їхнє рішення з себе на бізнес та громадян цієї країни", – повідомляє Aktuálne správy.

Так, за інформацією видання із середовища білоруської опозиції, президент Білорусі Олександр Лукашенко дав вказівку голові КДБ Білорусі Івану Тертелю "забезпечити залучення приватного бізнесу до надання допомоги мігрантам та стихійним таборам наметами, теплим одягом, продуктами харчування та гігієнічними засобами".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Як ви доїхали сюди? Москва!", – деякі мігранти в Білорусі дісталися до польського кордону через столицю РФ. ВIДЕО

Крім того, як зазначає Aktuálne správy, додатково вирішувати це питання білоруська влада планує за допомогою організації міністерствами республіки на підконтрольних їм підприємствах та організаціях збору коштів для закупівлі необхідних товарів, зрозуміло – примусовим чином.