Сутички з мігрантами: постраждали вже семеро поліцейських

Під час сутичок з мігрантами на кордоні Польщі та Білорусі постраждали сім поліцейських. Двом із них травмували голову.

Про це повідомляє прес-служба поліції Польщі.

«В результаті сьогоднішніх нападів поранено 7 поліцейських. Серед них поліцейський, якого вдарили каменем по голові і доставили в лікарню; жінка-поліцейський з травмою голови доставлена в лікарню і 5 поліцейських з травмами рук і ніг. Травми були отримані від кинутих в нас предметів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку листопада Польща оголосила бойову готовність на кордоні з Білоруссю через наплив мігрантів та неодноразові спроби прориву. На місці чергують понад 12 тисяч польських військових.

14 листопада Прикордонна служба Польщі повідомила, що білоруські спецслужби готують великий прорив мігрантів до Польщі. Людям роздають спеціальні інструкції, обладнання та сльозогінний газ. На околицях польської Кузні спостерігається велике скупчення озброєних представників білоруських служб.

15 листопада мігранти залишили старий табір і почали розбивати намети просто на території прикордонного переходу «Брузги» («Кузня»).

Спецслужби Білорусі ламають паркан, аби допомогти мігрантам нелегально перетнути кордон.

16 листопада мігранти почали штурм кордону. У поліцейських летять пляшки і каміння. Спочатку повідомлялося про тяжке поранення співробітника польської поліції.

загрузка…