Шмигаль розповів, коли в Україну прибудуть кораблі з вугіллям

Вугілля

Він додав, що, в принципі, зараз енергосистема України збалансована і повністю забезпечена електроенергією

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на брифінгу за результатами робочої поїздки до Тернопільської області розповів, що до кінця цього місяця або на початку наступного вугілля в Україні вже буде. Про це повідомляє “Укрінформ”.

Він додав, що, в принципі, зараз енергосистема України збалансована і повністю забезпечена електроенергією.

“Ми очікуємо, що до кінця цього місяця або на початку наступного місяця вугілля в Україні вже буде. І, в принципі, ми вийдемо на стандартні параметри, але і зараз нам достатньо тієї потужності, якою володіє Україна. У нас базу забезпечує атомна генерація, яка працює у більшій потужності, ніж минулі осінньо-зимові періоди. У нас є наша гідрогенерація, вітрогенерація працює. Сонячна навіть зараз вже дає свою частинку. Працюють у київському енерговузлі ТЕЦ на газі підняті, але це технологічні питання. Тобто, в принципі, зараз енергосистема України збалансована і повністю забезпечена електроенергією”, – зазначив Шмигаль. 

За його словами, ті випадки, коли десь в окремих населених пунктах світло вимикається на годину або дві, – це робочі моменти ремонтів. Це планово, тому відповідна інформація є на сайті Міненерго

“Там на кожен день кожне обленерго подає план ремонтів, які відбуваються у тих або інших населених пунктах. З цим можна наперед ознайомитися”, – сказав прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, раніше ексміністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що віялові відключення електроенергії в Україні можуть розпочатися вже в грудні цього року. 

Як повідомляв 5.UA, депутатка “слуг” заявила, що Україні треба купувати електроенергію в Білорусі, щоб пройти зиму.