МОЗ запустило чат-бот за допомогою якого можна дізнатись кількість COVID-вакцин у найближчому пункті

Міністерство охорони здоров’я запустило чат-бот ДП “Медзакупівлі” в Telegram. За його допомогою українці можуть дізнатися  про кількість вакцин від COVID-19 в найближчому пункті вакцинації, зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Громадяни також зможуть отримати інформацію про те, якиий саме препарат там наявний.

“Використовуючи геолокацію з телефону користувача, цей бот (medpro_ukraine_bot).  допоможе знайти найближчі пункти вакцинації, а також покаже кількість наявних в цьому пункті вакцин та їх вид”, – наголосив Ляшко.

Інформація оновлюється щодня на основі звітів, які пункти щеплення подають в інформаційну систему MedData.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українці, які пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, зможуть в додатку “Дія” отримати тисячу гривень на деякі послуги.

У спробах розвантажити медичну систему МОЗ перейшло до агресивніших форм комунікації із населенням – обмежень у “червоних зонах” для людей, які не мають сертифікатів про вакцинацію; списків професій, що підлягають обов’язковій імунізації; публікаціям на сторінках соцмереж фото з реанімаційних відділень ковідних лікарень. Та чи достатньо цього, щоб упоратися із третьою хвилею COVID-19? Читайте у статтях Алли Котляр “Велика госпіталізація: чому так багато українців помирає від коронавірусу” та “Вакцинальна кампанія: як владі завоювати довіру людей” у ZN.UA.

Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
Міносвіти назвало умову відновлення очного навчання в школах Шкарлет закликав керівництво шкіл “не створювати нових перешкод”.

«Навіть кіт поставить «Дію»: Соцмережі жартують про тисячу Зеленського Коли санкції РНБО не рятують рейтинг, рішення можна відшукати у старих і перевірених «попередниками» схемах.

У МОЗ назвали кількість померлих від COVID-19, які не були повністю вакциновані Вакцинованих у п’ять разів рідше госпіталізують з коронавірусом, ніж невакцинованих.

СБУ повідомила про підозру антивакцинатору Стахіву Сьогодні у нього відбулися обшуки. 

Вакцинуватися тепер можна буде у церкві, але не в кожній Влада та церква показали результат конструктивного діалогу, вважає голова МОЗ.