Google інвестує в Австралію $736 мільйонів

Компанія Google оголосила, що інвестує в Австралію 736 мільйонів доларів упродовж п’яти років.
Про це повідомляє ВВС.

На сьогодні це найбільша інвестиція компанії до Австралії.

У Google заявили, що гроші будуть використані для створення дослідницького центру, збільшення потужності хмарних обчислень та фінансування партнерських відносин із місцевими організаціями.

Очікується, що цей крок, який отримав назву «Ініціатива цифрового майбутнього», створить безпосередньо 6000 робочих місць.

“Австралія може допомогти очолити наступну хвилю інновацій у світі, використовуючи технології для покращення життя, створення робочих місць та досягнення прогресу”, – сказав глава Google Сундар Пічаї на презентації ініціативи в Сіднеї.

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон, який був присутній на заході, привітав рішення Google, зазначивши, що він сприятиме економічному відновленню.

Як повідомляє Reuters, керуючий директор Google Australia Мел Сілва, який раніше цього року пригрозив заблокувати пошукову систему Google в країні, сказав, що план витрат принесе значні технологічні ресурси та інвестиції.

На парламентських слуханнях у січні Сілва заявив, що Google може заблокувати свою пошукову систему в Австралії через нові законопроекти, які зобов’язують компанію та оператора соціальних мереж Facebook Inc платити агентствам новин за контент, розміщений на їх веб-сайтах. Однак закон все одно був ухвалений, і Google відступив від своєї загрози. Натомість Google і Facebook уклали ліцензійні угоди з більшістю основних медіакомпаній Австралії.

Нагадаємо, у роботі пошукача Google, електронної пошти Gmail та відеопорталу Youtube спостерігаються збої по всьому світу.

9 листопада в роботі соцмережі Facebook відбувся глобальний збій, більшість користувачів скаржилися на проблеми з веб-версією.

загрузка…