“Слуга народу” Арахамія про міжфракційне об’єднання Разумкова: У Верховній Раді є 130 МФО. Це 131-ше. Хочете я в нього завтра зайду?

1

Про це, як повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, він розповів журналістам у кулуарах Верховної Ради.

"Поки що я побачив, що новий депутат на гальорці потрапив до списку прогульників Верховної Ради за останній місяць. Чому він прогуляв, ви знаєте? Де він гуляв? На ефірах. Задайте йому запитання, а чому він прогулює засідання Верховної Ради. Це його робоче місце. Я от у прогульниках завжди. Я вже до цього звик. У мене багато роботи. Я не встигаю добігти і проголосувати", – зазначив нардеп.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Розвал монобільшості не є метою МФО "Розумна політика". Колеги і самі з цим впораються, – Разумков. ВIДЕО

Говорячи про те, які можуть бути застосовані санкції щодо "слуг народу", які увійшли до складу МФО Разумкова, Арахамія наголосив, що йдеться не про утворення політичної сили.

"Хочете завтра в МФО зайде 200 депутатів зі "слуги народу"? Це буде гарний сигнал? Завтра усі напишуть заяви і зайдуть у це МФО. Якщо ви хочете, я завтра можу першим написати (заяву про входження. – Ред.)", – звернувся він до журналістів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нардепів відсторонюють від посад у комітетах ВР та погрожують звільненням родичів через участь у "Розумній політиці", – Разумков

Коментуючи інформацію про те, що на "слуг народу"-членів МФО "Розумна політика" здійснюється тиск з боку влади, Арахамія зазначив: "Дивіться, як це все зараз виглядає. Уже немає хайпу. Коли когось виганяли, знімали з посади – був хайп. Ходили на ефіри і казали: "Ось ми такі гарні хлопці, молодь, яку влада виганяє". Це ж завжди популярна стратегія. А зараз немає хайпу. Ніхто нікого не виганяє. Ви кожного дня підходили до мене і запитували: "Забиратимете мандат?". Бачите – не забираємо. А от тепер з’явився новий хайп: якісь молодчики, як ви кажете, з Банкової комусь телефонують. Але немає цієї хвилі хайпу. От є 130 МФО (у Верховній Раді. – Ред.) Це 131-ше".