“Слуга народу” виключила з керівництва партії Ольгу Коваль “за зв’язки з Разумковим” – ЗМІ

"Слуга народу" Ольга Коваль

Коваль нещодавно вступила до міжфракційного об’єднання “Розумна політика”

На з’їзді 15 листопада “Слуга народу” виключила нардепку Ольгу Коваль зі складу політради партії через її “зв’язки” з ексспікером Верховної Ради Дмитром Разумковим. Про це кореспонденту LIGA.net повідомили троє співрозмовників у керівництві партії.

“Олю Коваль виключили з політради через зв’язок із Разумковим”, – розповів один із них.

Як відомо, Коваль нещодавно вступила до міжфракційного об’єднання “Розумна політика”. Його створив Разумков та планує будувати партію на основі цього МФО. Наразі Коваль залишається членкинею фракції “Слуги народу”, вона пройшла до Ради під 57 номером у списку.

Також із політради було виключено депутата Київради від “Слуги народу” Георгія Зантараю. Він – офіцер Служби безпеки України та не може бути членом партії згідно із законом.

Як повідомляв 5.UA, у жовтні 2021 року Разумков зі скандалом був відправлений у відставку з посади спікера Ради. Це сталося на тлі розбіжностей через закон про олігархів із керівництвом СН та президентом Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков створює у парламенті міжфракційне об’єднання “Розумна політика”. Нещодавно з’явилася інформація, що “слугам народу”, які захочуть долучитися до цього МФО, погрожують втратою мандатів. До об’єднання ввійшли деякі “слуги народу”, депутати від “Батьківщини” та позафракційні.

За даними нового соцопитування Групи Рейтинг, потенційна партія Разумкова проходить до Ради з 7,9%.